Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek

Zerdi Ş.(26) - Manisa sordu : "Sitenizi birkaç zamandır yakından takip ediyorum. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek, fakirlikten iyi duruma geçmeye, kazancın temiz olmasına, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, güzel kısmete, yağmura, iyi uğraşlara, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, devlette mertebeye ulaşılacağına, mutluluğa kavuşmaya, kazanca gelecek bolluğa yorulmaktadır. Olumsuz anlamda değer düşmesine, rahatı yitirmeye, kötülük görmeye, zora düşmeye, fena niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hak edilen mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği hayra, cefa çektikten sonra ümit ettiği büyük güce, zorlukla birlikte düşlediği saygınlığa yorulur.

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama bir insan ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.