Rüyada eski sevgilinizin pişman olduğunu görmek

Özgür S.(42) - Konya sordu : "rüyada eski sevgilinizin pişman olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada eski sevgilinizin pişman olduğunu görmek, sağlıklı yaşamaya, hayallerin hayata geçeceğine, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, yüksek mertebeye geleceğine, verilen sözün tutulacağına, iyi şansa, samimi yaşlı yabancıya, becerikli bir kişiye, feraha kavuşmaya, zorluk çekmeden elde edilen mülke, tertemiz mala yorulmaktadır. Ayrıca mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, saklanansırların açığa döküleceğine, korkuya gerçekleşmesine, üzülmeye, iyi hali yitirmeye işaret eder. Bazı tabirciler şöyle derler ki: Bu sıkıntı çekerek kazandığı haysiyete, başarısızlıktan sonra hak ettiği büyük güce, zorlukların ardından kazandığı şöhrete , başarısızlıktan sonra beklediği paraya delalettir.

Rüyanızın tabirleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada eski sevgilinizin pişman olduğunu görmek
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Yaklaşık gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinizin pişman olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.