Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek

Mustafa Y.(23) - Ankara sordu : "rüyada eski sevgiliyi pişman görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek, varlıklı adama, hayali kurulan bir eşe, zorluk çekmeden kazanılan paraya, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, emniyetli yaşamaya, ilişkisinin iyi gittiğine, ferahlamaya, sevince erişileceğine, vefakar evlada, eşiyle birlikte gülmeye işaret eder. Bir diğer yoruma göre de hilekar bir amire, sıkıntıya düşmeye, sefalete, iyi hali yitirmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Kimi zaman da yorumcular şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek beklediği daha iyi bir hayata, cefa çekerek beklediği temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu şerefe, meşakkatle kavuştuğu zenginliğe delalettir.

"Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada eski sevgiliyi pişman görmek
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Bazen açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuçta kişinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.