Rüyada eski sevgiliyle sevişmek ne anlama gelir

Mehmet E.(31) - İstanbul sordu : "rüyada eski sevgiliyle sevişmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgiliyle sevişmek ne anlama gelir, becerili bir kimseye, sağlığa, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, istenilen bir kazanca, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici havadise, manevi külfeti bulunan tanımadığı birinden uzak durulacağına, problemlerden uzak olacağına, aşk hayatında feraha, servete, faydalı uğraşlara delalettir. Bir diğer yoruma göre de sağlığın kötüleşeceğine, korktuğu şeyden emin olmaya, acımasız bir düşmana, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, fukaralığa yorulur. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen zenginliğe, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu feraha, verdiği uğraşların sonunda hak edilen toplu mala, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği rahatlığa delalet eder.

"Rüyada eski sevgiliyle sevişmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada eski sevgiliyle sevişmek ne anlama gelir
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgiliyle sevişmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.