Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ne anlama gelir

Kivilcim U.(29) - Tekirdağ sordu : "Evvelsi gün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ne anlama gelir, yüksek mertebeye ulaşılacağına, şöhrete kavuşulacağına, aşk hayatında mutluluğa, tertemiz nimete, kazançlı günlere, gelire gelecek fazlalığa, mutluluğa ermeye, güvenli olmaya, hak edilen kuvvete ermeye, hoşgörülü orta yaşlı kişiye, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıya hayata, kıymet kaybetmeye, fena niyetli yönetici eliyle fenalık görmeye, ticari kayba, sağlığın bozulacağına delalet eder. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak istediği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek umduğu büyük güce, zorlukla elde ettiği itibara, zahmetle birlikte kavuştuğu hayra yorulur.

"Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ne anlama gelir
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.