Rüyada eşlerin ayrıldığını görmek

Aferdita F.(23) - Muğla sordu : "rüyada eşlerin ayrıldığını görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada eşlerin ayrıldığını görmek, yüksek mevkiye ulaşacağına, güzel şansa, eşiyle birlikte mutlu olmaya, aydınlık yarınlara, ilişkisinin yolunda olduğuna, hayali kurulan bir eşe, mutluluğa, manevi külfeti olan arkadaştan uzak durmaya, tatlı dilli genç yabancıya, yüksek ticari kazançlara, verimli işler gerçekleştireceğine işarettir. Olumsuz anlamda sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, muhtaç duruma düşmeye, fenalığını göstermeyen dosta, iş sebebiyle üzüntüye, zulüm görülmesine işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu zorlukla özlediği şana, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği şana, zorlukların ardından ümit ettiği feraha, hatalarının ardından kavuştuğu paraya işaret eder.

"Rüyada eşlerin ayrıldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada eşlerin ayrıldığını görmek
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşlerin ayrıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.