Rüyada eşlerin barışması

Bağım A.(44) - Kocaeli sordu : "rüyada eşlerin barışması açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada eşlerin barışması, salih eşe, şöhrete ermeye, birikmiş mala, yüksek ticari kazançlara, taleplerin yerine geleceğine, bir kaç gün içinde öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, işte mertebeye ulaşacağına, mutluluğa ermeye, faydalı işler ile meşgul olacağına, samimi orta yaşlı yabancıya, yetenekli bir kimseye delalet eder. Bunlarla birlikte hilekar düşmana, üzülmeye, kederden sıyrılamamaya, fena huylu yabancı eliyle zarar görmeye, üzücü bir problemle karşılaşılacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu zafere, başarısızlıktan sonra özlediği az olan kazancının artacağına, umudunu kestikten sonra özlediği daha sağlıklı bir hayata, çektiği zorlukların sonunda özlediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada eşlerin barışması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda bilinmeyenler

rüyada eşlerin barışması
  • Tahminen bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, farklı bir deyişle tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşlerin barışması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.