Rüyada eşlerin birbirine sarılması

Nalan Y.(41) - Bursa sordu : "rüyada eşlerin birbirine sarılması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eşlerin birbirine sarılması, hoşsohbet yaşlı kadına, kısa sürede alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, huzurlu bir hayat süreceğine, aydınlık geleceğe, vefalı dosta, paraya gelecek bolluğa, dostlarla birlikte yaşamaya, güzel şansa, rahatlığa, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, sağlıklı yaşamaya işarettir. Bazen de kötü niyetli bir yöneticiye, hoşnutsuz duruma gelmeye, huzurunun kaçacağına, fenalığını gizleyen düşmana, fenalık görmeye yorulur. Bir takım yorumcular şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından kavuştuğu şana, cefa çekerek hak ettiği galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek umduğu itibara, zamanla umduğu paraya işarettir.

"Rüyada eşlerin birbirine sarılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada eşlerin birbirine sarılması
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşlerin birbirine sarılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.