Ruyada eslerin kavgasi

Celal E.(48) - Gaziantep sordu : "ruyadanegormek.comu bir kaç haftadır her gün olmasa da okuyorum. ruyada eslerin kavgasi yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Ruyada eslerin kavgasi, kazancın bereketli olmasına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayırlı işler ile meşgul olacağına, hak edilmiş mala, emniyetli olmaya, sorunlardan arınmış yaşayacağına, külfetsiz elde edilen mala, mutluluğa ermeye, arzu edilen güce ermeye, düşkünlükten kurtulmaya, yakında öğrenilecek memnun edici habere yorulur. Kimi zaman da sevimsiz bir hale gelmeye, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, saklanansırların ortaya dökülmesine, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlanarak düşlediği temiz kazanca, zahmetle birlikte beklediği mevkiye, yenilgiden sonra umduğu iyi bir geleceğe, zamanla düşlediği iyi bir geleceğe delalettir.

"Ruyada eslerin kavgasi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile alakalı en sık sorulanlar

ruyada eslerin kavgasi
  • Rüyaların kılavuz olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Ruyada eslerin kavgasi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.