Rüyada esmer bayan görmek

Nujen P.(36) - Ankara sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada esmer bayan görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada esmer bayan görmek, ticari getirisi yüksek iş içinde bulunacağına, güvende kalmaya, özlemi duyulan bir ilişkiye, hayırlı dosta, iyi uğraşlara gireceğine, yüksek mevkiye ulaşılacağına, kolay kazanılan mülke, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, sevince ermeye, ikili ilişkilerde başarıya, verimli uğraşlar yapacağına yorulmaktadır. Ayrıca sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, parasal sıkıntıya, mutsuzluktan sıyrılamamaya, sıkıntılı yaşantıya, kötü huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak umduğu iyi bir geleceğe, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği hayra, yenilgiden sonra kavuştuğu mutluluğa, zahmet çekerek kavuştuğu nimete yorulur.

"Rüyada esmer bayan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada esmer bayan görmek
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada esmer bayan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.