Rüyada esmer bir adam görmek

Osman F.(39) - Malatya sordu : "rüyada esmer bir adam görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada esmer bir adam görmek, akrabalarla mutlu olmaya, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, temiz ziynete, bereketli geleceğe, ilişkisinin yolunda olduğuna, ikili ilişkilerde tatmine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, zorluk çekmeden kazanılan servete, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, sağlıklı bir ömre, özlemi duyulan bir kazanca yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de yoksulluğa, ticaret alanında sıkıntıya, üzüntü duymaya, kötü huylu yönetici tarafından zarar görmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular derler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra ulaştığı itibarlı mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği iyiliğe, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği ferahlığa, zorlukla birlikte düşlediği varlığa delalettir.

"Rüyada esmer bir adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada esmer bir adam görmek
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada esmer bir adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.