Rüyada esmer erkek bebek görmek

Şennur C.(28) - Van sordu : "rüyada esmer erkek bebek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada esmer erkek bebek görmek, duygusal hayatın yolunda olduğuna, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, mala gelecek fazlalığa, malın temiz olmasına, istenilen bir geleceğe, huzura, helal nimete, emniyetli yaşamaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, aşk hayatında başarıya, arzuların gerçekleşeceğine delalettir. Aynı zamanda ticaret kaynaklı üzüntüye, fenalığını göstermeyen kişiye, maddi zorluğa, zulüm görülmesine, can sıkıcı duruma düşmeye delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu meşakkatle gözlediği iyi bir geleceğe, zorlukları aşarak kazandığı büyük güce, uğraş vererek kavuştuğu hayra, umudunu kestikten sonra beklediği huzura delalettir.

"Rüyada esmer erkek bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada esmer erkek bebek görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada esmer erkek bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.