Rüyada esmer erkek çocuğu görmek

Ebru G.(30) - Manisa sordu : "Selamlar. Tartışmasız internette bulunan en güzel rüya tabiri internet sitesi burada. rüyada esmer erkek çocuğu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada esmer erkek çocuğu görmek, taleplerin hayata geçeceğine, kazançlı atılım yapacağına, malın kazançlı olacağına, salih akrabaya, rahatlamaya, özlemi duyulan bir başarıya, sağlıklı yaşamaya, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, eşiyle birlikte eğlenmeye, faydalı işler gerçekleştireceğine, hatrı sayılır güce işaret eder. Başka görüşlere göre de kederden kurtulamamaya, rahatının kaçacağına, zulüm görülmesine, fukaralığa, kötü niyetli bir kimse tarafından fenalık görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu rüya cefa çekerek düşlediği mala, meşakkatle umduğu güce, uğraşlarının sonunda düşlediği ticari kazanca, uğraş vererek kavuştuğu zafere delalettir.

"Rüyada esmer erkek çocuğu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada esmer erkek çocuğu görmek
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyaların rehber olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada esmer erkek çocuğu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.