Rüyada esmer ten görmek

Gülayhan P.(27) - Adana sordu : "rüyada esmer ten görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada esmer ten görmek, isteklerin yerine geleceğine, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, finansal yükü olan insandan kendini kurtarmaya, işte mertebeye ulaşacağına, ettiği yeminini yerine getireceğine, getirili girişim yapacağına, birikmiş zenginliğe, sakin yaşayacağına, bereketli günlere, maddiyata gelecek berekete, imrenilen güce delalettir. Bazen de fenalık görülmesine, sıhhatin kötüleşeceğine, sıkıntıya yaşama, ticaret alanında problemlere, üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine delalettir. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Bu zorlukla elde ettiği feraha, sıkıntı sonrasında hak edilen ganimete, cefa çekerek hak ettiği haysiyete, zahmetle birlikte hayalini kurduğu iyiliğe işarettir.

"Rüyada esmer ten görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada esmer ten görmek
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada esmer ten görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.