Rüyada estetik ameliyatı olmak

Ismail U.(48) - Adana sordu : "Bana göre internette bulunan en güvenilir rüya tabiri sitesi sizinki. Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar sitenizde var fakat rüyada estetik ameliyatı olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada estetik ameliyatı olmak, elinden her iş gelen bir kişiye, birikmiş mala, mutlu olmaya, finansal külfeti olan tanıdığından uzak durmaya, ikili ilişkilerde başarıya, iyi kısmete, fakirlikten uzak durmaya, istenilen bir mutluluğa, merhametli eşe, istenilen güç sahibi olmaya, rızkın temiz olmasına delalettir. Ayrıca maddi zorluğa, fesat bir akrabaya, değer düşmesine, çözümü karmaşık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, huzurunun bozulacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek özlediği iyi bir geleceğe, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu temiz rızka, zorlukların ardından ulaştığı güce, sıkıntı sonrasında hak edilen itibara delalet eder.

"Rüyada estetik ameliyatı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada estetik ameliyatı olmak
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada estetik ameliyatı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.