Rüyada eşyanın yırtılması

Şükrü D.(48) - Muğla sordu : "Bence internette bulunan en kapsamlı rüya yorumları web sitesi burası. Bir gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada eşyanın yırtılması yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada eşyanın yırtılması, verdiği sözüne sadık kalacağına, kazanılan mala, maddi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, getirili uğraşlara gireceğine, hayırlı işler gerçekleştireceğine, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, aşk hayatının iyi gittiğine, aydınlık günlere, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, bol berekete işarettir. Olumsuz yorum olarak fenalığını göstermeyen kişiye, hilekar düşmana, sıkıntıya yaşantıya, huzuru kaybetmeye, değer yitirmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler dediler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra düşlediği rahatlığa, zorluklara göğüs gererek hak ettiği mala, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu mala, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada eşyanın yırtılması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile ilgili merak edilenler

rüyada eşyanın yırtılması
  • Bazen açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşyanın yırtılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.