Rüyada et döner yediğini görmek

Erkan G.(32) - İstanbul sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada et döner yediğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada et döner yediğini görmek, varlıklı insana, tez zamanda duyulacak sevindirici habere, sevince ermeye, mutluluğa ermeye, istenilen güç sahibi olmaya, kazançlı girişimler yapacağına, özlemi duyulan bir başarıya, şöhrete erişileceğine, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, problemlerden uzak kalacağına, merhametli arkadaşa yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da rahatının bozulacağına, maddi zarara, iyi hali yitirmeye, korkuya başına gelmesine, bencil bir kimseye işarettir. Kimi zaman da rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek gözlediği daha iyi kazanca, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu ferahlığa, uğraşlarının sonunda umduğu ticari kazanca, zorlukların ardından hak edilen haysiyete işarettir.

"Rüyada et döner yediğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda merak edilenler

rüyada et döner yediğini görmek
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada et döner yediğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.