Rüyada et döner

Kemal Z.(37) - Azerbaycan sordu : "Kesinlikle internetteki en güzel rüya yorumları web sitesi RüyadaNeGörmek.com. İki gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada et döner açıklayabilir misiniz? "

Rüyada et döner, uzun ömre, görgülü orta yaşlı kişiye, kolay elde edilen altına, bir kaç hafta içinde alınacak mutlu edici havadise, yararlı işler ile meşgul olacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, birikmiş nimete, rızkın bereketli olmasına, karlı iş yapacağına, şana erişmeye, yetenekli bir insana yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına, can sıkıcı bir duruma gelmeye, yoksulluğa, üzüntü duymaya, sıkıntılı yaşantıya delalettir. Bazen de yorumcular dediler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak hak edilen hayra, cefa ile birlikte düşlediği temiz rızka, zamanla hayalini kurduğu zenginliğe, mağlubiyetten sonra hak edilen büyük güce delalettir.

"Rüyada et döner" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada et döner
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, yabancı kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada et döner" yazısı izinsiz kopyalanamaz.