Rüyada eti yakmak

Dilek C.(43) - Niğde sordu : "Birkaç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada eti yakmak yorumlar mısınız? "

Rüyada eti yakmak, bol talihe, mülke gelecek fazlalığa, kısa zamanda duyulacak mutlu edici haber duymaya, feraha, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, vefakar çocuğa, sağlığını kazanmaya, zengin aile ferdine, parasal yükü olan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, verdiği söze sadık durulacağına işaret eder. Olumsuz anlamda ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, sırların ortaya dökülmesine, korkulanın gerçekleşmesine, fena huylu akraba tarafından fenalık görmeye, merhametsiz bir insana işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlukla birlikte kazandığı iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu beceriye, sıkıntıları aşarak kavuştuğu toplu paraya, zahmetle hak ettiği itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada eti yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada eti yakmak
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eti yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.