Rüyada euzu besmele

Şemsi A.(43) - Kayseri sordu : "Tartışmasız yazılmış en kullanışlı rüya yorumları internet sitesi sizinki. rüyada euzu besmele açıklar mısınız? "

Rüyada euzu besmele, işyerinde terfiye, iyi şansa, manevi külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, şana kavuşulacağına, kolay kazanılan servete, sosyal yaşamda mutluluğa, kazançlı girişim içinde bulunacağına, huzur bulmaya, fakirlikten feraha çıkmaya, gelirin temiz olmasına, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre işarettir. Ender olarak da kötülük görülmesine, fena niyetli kimse eliyle zarar görmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, parasal zarara, değer yitirmeye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu uğraşarak gözlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlukların ardından özlediği beceriye, uğraşarak gözlediği daha çok kazanca, sıkıntıyla hasret duyduğu ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada euzu besmele" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada euzu besmele
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada euzu besmele" yazısı izinsiz kopyalanamaz.