Rüyada ev alamamak

Ümüş T.(21) - Şanlıurfa sordu : "rüyada ev alamamak açıklar mısınız? "

Rüyada ev alamamak, sevinmeye, verdiği sözünü yerine getireceğine, hayallerin yerine geleceğine, birikmiş ziynete, rızkın hayırlı olacağına, hayırlı akrabaya, manevi yükü bulunan tanımadığı birinden uzak durmaya, cömert kadına, huzur bulmaya, külfetsiz kazanılan kazanca, kazanca gelecek fazlalığa yorulmaktadır. Bazen de korkuya olmasına, ticari zarara, kötü bir durumla karşılaşılacağına, sırların meydana çıkmasına, kötülük görülmesine işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında gözlediği temiz kazanca, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği servete, zorlanarak istediği galibiyete, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği temiz rızka delalet eder.

"Rüyada ev alamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında en sık sorulanlar

rüyada ev alamamak
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev alamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.