Rüyada ev bitkisi görmek

Umurhan U.(45) - Kırıkkale sordu : "Tabirlerinizi bir kaç zamandır severek inceledim. rüyada ev bitkisi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ev bitkisi görmek, servete, finansal külfeti olan kimseden kendini kurtarmaya, vefalı akrabaya, uzun ömre, düşkünlükten uzak durmaya, huzurlu bir hayat süreceğine, rahatlamaya, yeminin yerine getirileceğine, şöhrete erişileceğine, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, rızkın hayırlı olacağına yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da ferahının kaçacağına, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, kıymet kaybetmeye, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, düşmanlıktan emin olunacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu sıkıntı sonrasında umduğu mala, cefa çekerek elde ettiği zafere, zorlukların sonrasında düşlediği büyük güce, zorlukla umduğu toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada ev bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada ev bitkisi görmek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.