Ruyada ev kapisini acik gormek

Abdullah Ş.(47) - İstanbul sordu : "Rüya yorumlarınızı kısa bir süredir her gün olmasa da inceledim. Dün size yazdığım rüyayı gördüm. ruyada ev kapisini acik gormek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada ev kapisini acik gormek, alın teriyle kazanılan ziynete, külfetsiz elde edilen kazanca, iyi işler yapacağına, mutluluk dolu yarınlara, hayırlı arkadaşa, kazanca gelecek fazlalığa, sözüne bağlı durulacağına, kısa zamanda alınacak müjdeli gelişmelere, manevi yükü bulunan birinden uzaklaşılacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, mutluluğa ermeye işaret eder. Bazen de değer yitirmeye, korkuya gerçekleşmesine, rahatı kaybetmeye, üzüntü duymaya, saklanansırların ortaya çıkacağına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar derler ki: Bu meşakkatle kavuştuğu berekete, cefa çekerek hak edilen itibara, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen temiz kazanca, zorlukları aşarak elde ettiği hayra işaret eder.

"Ruyada ev kapisini acik gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

ruyada ev kapisini acik gormek
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Ruyada ev kapisini acik gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.