Rüyada ev kuşu görmek

Ömür Ş.(41) - Azerbaycan sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en detaylı rüya yorumu sitesi sizinki. Üç gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada ev kuşu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ev kuşu görmek, yüksek gelire, devlette mertebeye ulaşılacağına, vefalı arkadaşa, şana ulaşmaya, yararlı işler yapacağına, dostlarla birlikte gülmeye, eli açık aile ferdine, fakirlikten sıyrılmaya, samimi yaşlı kimseye, zorluk çekmeden kazanılan rızka, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına yorulur. Bunlarla birlikte değer yitirmeye, kedere düşmeye, düşmanlığını göstermeyen insana, parasal zorluğa, huzuru yitirmeye işarettir. Kimi tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda özlediği feraha, sıkıntıları aşarak gözlediği daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda istediği daha iyi bir hayata, zorlukla birlikte hasret duyduğu rahatlığa yorulur.

"Rüyada ev kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ev kuşu görmek
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.