Rüyada ev satmak ne demek

Halin A.(20) - Şanlıurfa sordu : "Bana göre yazılmış en derin rüya web sitesi burada. rüyada ev satmak ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ev satmak ne demek, imrenilen bir eşe, işyerinde terfiye, içten davranan orta yaşlı tanıdığa, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, aşk hayatında feraha, huzurlu bir hayat süreceğine, huzurlu olmaya, zahmetsiz elde edilen paraya, tertemiz zenginliğe, mutluluğa ermeye, devlette mevkiye yükseleceğine yorulur. Nadiren de değer kaybetmeye, üzülmeye, dara düşmeye, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlanarak umduğu yüksek mertebeye, zahmetle birlikte elde ettiği saygınlığa, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı ganimete, zorlukla birlikte ümit ettiği iyiliğe işaret eder.

"Rüyada ev satmak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ev satmak ne demek
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev satmak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.