Rüyada ev tavanının çökmesi

Arif Z.(47) - İzmir sordu : "rüyada ev tavanının çökmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ev tavanının çökmesi, eli açık amire, alın teriyle elde edilen nimete, huzurlu yaşayacağına, getirili iş yapacağına, paranın kazançlı olmasına, vefalı eşe, tatlı dilli genç yabancıya, zenginliğe, güzel işler yapacağına, huzura ermeye, kazanca gelecek berekete delalet eder. Bazen de korktuğu şeyden emin olunacağına, iş kaynaklı sıkıntıya, kıymet düşmesine, fena niyetli bir amir tarafından fenalık görmeye, sıkıntılı hayata işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek beklediği kazanca, cefa ile birlikte umduğu az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu başarıya, sıkıntı çekerek kavuştuğu servete delalettir.

"Rüyada ev tavanının çökmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada ev tavanının çökmesi
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev tavanının çökmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.