Rüyada ev ve tarla görmek

Hicris T.(28) - Çanakkale sordu : "hayırlı akşamlar. Sitenizi bir kaç yıldır gün aşırı inceledim. Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar web sitenizde var fakat rüyada ev ve tarla görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ev ve tarla görmek, servete, kısa sürede duyulacak mutlu edici haber almaya, aşk hayatının iyi olacağına, sosyal yaşamda mutluluğa, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, ferahlamaya, kazanca gelecek bolluğa, akrabalarla birlikte yaşamaya, devlette mevkiye çıkılacağına, hayırlı uğraşlara, yeminini yerine getirmeye yorulur. Olumsuz anlamda yalancı bir tanıdığa, kederden sıyrılamamaya, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, korktuğundan emin olmaya, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına yorulur. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıyla kavuştuğu temiz rızka, meşakkatle istediği başarıya, cefa ile birlikte kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zorlukların ardından kavuştuğu daha çok kazanca işaret eder.

"Rüyada ev ve tarla görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile ilgili merak edilenler

rüyada ev ve tarla görmek
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu mutlaka hatırlanmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev ve tarla görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.