Rüyada ev yakmak

Bülent F.(27) - Kırklareli sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar burada bulunuyor ancak rüyada ev yakmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ev yakmak, hoşgörülü orta yaşlı kimseye, tertemiz ziynete, memuriyette mevkiye yükseleceğine, cömert tanıdığa, sevince, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, taleplerin yerine geleceğine, sevenleriyle mutlu olmaya, mutluluk dolu zamanlara, sağlığını kazanmaya, ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Nadiren de rahatı kaybetmeye, yalancı bir yabancıya, huzurunun bozulacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna işarettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu servete, zahmet çekerek kazandığı şana, başarısızlıktan sonra düşlediği iyi bir geleceğe, başarısızlıktan sonra umduğu toplu mala delalettir.

"Rüyada ev yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada ev yakmak
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ev yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.