Rüyada evde kalabalık misafire yemek vermek

Abdulğani U.(44) - Konya sordu : "rüyada evde kalabalık misafire yemek vermek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada evde kalabalık misafire yemek vermek, şana kavuşmaya, güzel uğraşlara, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sağlığa, yeminin tutulacağına, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, faydalı uğraşlar yapacağına, varlıklı kimseye, güler yüzlü yaşlı tanıdığa, yüksek mevkiye geleceğine, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı gelişmelere delalet eder. Bir diğer yoruma göre de rahatı yitirmeye, fesat bir kimseye, korkulanın olmasına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, istenmeyen bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Kimi zaman da tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla elde ettiği beceriye, çektiği zorlukların sonunda hak edilen daha iyi bir hayata, meşakkatle hayalini kurduğu rahatlığa, cefa çektikten sonra gözlediği onura işarettir.

"Rüyada evde kalabalık misafire yemek vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada evde kalabalık misafire yemek vermek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada evde kalabalık misafire yemek vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.