Rüyada evde kalabalık yemek yemek

Mihriye N.(20) - Ankara sordu : "1 gece önce bir rüya gördüm. rüyada evde kalabalık yemek yemek açıklar mısınız? "

Rüyada evde kalabalık yemek yemek, tez zamanda alınacak iyi değişimlere, mutluluğa ermeye, kazanca gelecek artışa, şana ermeye, dingin kalacağına, büyük mertebeye çıkılacağına, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, büyük kuvvete ulaşmaya, sözüne sadık kalacağına, iyi şansa, sevince erişileceğine yorulmaktadır. Ayrıca sıkıntılı yaşama, karışık bir olayla yüzleşileceğine, üzüntü duymaya, zalim bir kişiye, fena niyetli düşman tarafından zarar görmeye delalettir. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu ganimete, sıkıntılarının sonunda elde ettiği hünere, meşakkatle hasret duyduğu refaha, zorlanarak kavuştuğu iyiliğe delalettir.

"Rüyada evde kalabalık yemek yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada evde kalabalık yemek yemek
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada evde kalabalık yemek yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.