Rüyada evde misafire yemek vermek

Zafer V.(22) - Fransa sordu : "Hayırlı günler, Fikrimce internette bulunan en büyük rüya tabiri sitesi burada. rüyada evde misafire yemek vermek yorumlar mısınız? "

Rüyada evde misafire yemek vermek, yüksek ticari kazançlara, sevince kavuşmaya, kazancın temiz olacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, hayallerin gerçekleşeceğine, bereketli günlere, varlıklı insana, yakın zamanda alınacak mutlu edici habere, duygusal külfeti bulunan akrabadan kendini kurtarmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, özlemi duyulan bir mutluluğa delalet eder. Bir diğer yoruma göre de ferahının bozulacağına, çözümü karmaşık bir durumla yüzyüze gelineceğine, fakirliğe, değer kaybetmeye, kederden sıyrılamamaya delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte beklediği mala, zahmet çekerek ümit ettiği itibara, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği hayra, sıkıntıya düşerek hak ettiği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada evde misafire yemek vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında en sık sorulanlar

rüyada evde misafire yemek vermek
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evde misafire yemek vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.