Rüyada eve erzak getirmesi

Suheyb L.(29) - Bursa sordu : "Hayırlı geceler; Üç gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada eve erzak getirmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eve erzak getirmesi, fakirlikten feraha çıkmaya, sağlığını kazanmaya, beklentilerin yerine geleceğine, arkadaşlarıyla yaşamaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi geleceğe, mutluluğa kavuşmaya, yüksek ticari kazançlara, şana kavuşulacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına delalet eder. Ayrıca parasızlığa, maddi zorluğa, sıkıntıdan sıyrılamamaya, düşmanlıktan emin olunacağına, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bir takım alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği şöhrete , sıkıntıyla özlediği beceriye, zorlukların ardından özlediği daha çok kazanca, başarısızlıktan sonra elde ettiği onura yorulmaktadır.

"Rüyada eve erzak getirmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada eve erzak getirmesi
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eve erzak getirmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.