Ruyada eve esya gelmesi

Salih L.(37) - İstanbul sordu : "İki üç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. ruyada eve esya gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada eve esya gelmesi, kolay elde edilen kazanca, güzel gelire, aşk hayatının iyi gittiğine, gelire gelecek berekete, özlemi duyulan bir ilişkiye, feraha, emniyetli yaşamaya, parasal külfeti bulunan kişiden kurtulmaya, sevinmeye, yetenekli bir insana, şana erişileceğine yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak üzülmeye, korkuya başına gelmesine, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, iş sebebiyle huzursuzluğa, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu rüya zamanla beklediği rahatlığa, meşakkatle elde ettiği zenginliğe, zahmet çekerek hak ettiği rahata, uzun süren çabaların sonunda gözlediği haysiyete delalettir.

"Ruyada eve esya gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bilinmeyenler

ruyada eve esya gelmesi
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle yorumdan rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere sebep olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Ruyada eve esya gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.