Rüyada eve et gelmesi

Şenda K.(43) - Almanya sordu : "rüyada eve et gelmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eve et gelmesi, akrabalarla refah içinde geçecek ömre, verdiği sözünü yerine getirmeye, iyi bir birlikteliğe, sağlıklı yaşamaya, şöhrete ermeye, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, emniyetli kalmaya, mal varlığına gelecek artışa, iyi yarınlara, paranın hayırlı olmasına, gönül ilişkisinin iyi olacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak kederden sıyrılamamaya, fena niyetli bir insan eliyle fenalık görmeye, parasal probleme, hoşnutsuz bir hale gelmeye, saklanansırların meydana çıkmasına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya kaybettikten sonra kavuştuğu güce, sıkıntılarının sonunda istediği rahata, zorlukla kavuştuğu hayra, sıkıntı çekerek düşlediği ticari kazanca işarettir.

"Rüyada eve et gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada eve et gelmesi
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eve et gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.