Rüyada eve hırsızın girmesi ne demek

İsa M.(40) - Muğla sordu : "Bana kalırsa yapılmış en kapsamlı rüya tabirleri internet sitesi burada. İki gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada eve hırsızın girmesi ne demek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada eve hırsızın girmesi ne demek, feraha, düşkünlükten feraha çıkmaya, sağlıklı yaşamaya, gelire gelecek bolluğa, problemlerden uzak olacağına, taleplerin gerçekleşeceğine, istenilen bir eşe, aşk hayatında tatmine, şöhrete kavuşulacağına, cömert memura, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden uzak durmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak yoksulluğa, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, sağlığın yitirileceğine, sırların ortaya dökülmesine delalet eder. Bazı tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu yüksek mertebeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, uğraşlarının sonunda hak ettiği iyi bir geleceğe, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu beceriye delalettir.

"Rüyada eve hırsızın girmesi ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada eve hırsızın girmesi ne demek
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eve hırsızın girmesi ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.