Rüyada eve hırsızın girmeye çalışmasını görmek

Hizir O.(30) - Azerbaycan sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada eve hırsızın girmeye çalışmasını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eve hırsızın girmeye çalışmasını görmek, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, şana sahip olmaya, emniyette yaşamaya, aşk hayatının iyi olacağına, hayali kurulan bir mutluluğa, sıcakkanlı yaşlı yabancıya, ikili ilişkilerde mutluluğa, memuriyette makama ulaşılacağına, feraha, verdiği sözü yerine getirmeye, sorunlardan arınmış yaşayacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, sıkıntılı yaşama, fena niyetli yönetici eliyle fenalık görmeye, zulüm görülmesine, kötü bir sorunla yüzleşileceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu hayra, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği beceriye, meşakkatle elde ettiği sevince, cefa ile birlikte ulaştığı saygınlığa delalettir.

"Rüyada eve hırsızın girmeye çalışmasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada eve hırsızın girmeye çalışmasını görmek
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada eve hırsızın girmeye çalışmasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.