Rüyada eve su gelmesi

Tanja K.(31) - İzmir sordu : "rüyada eve su gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada eve su gelmesi, sosyal yaşamda huzura, iyi zamanlara, hünerli bir kişiye, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, varlıklı kadına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, vefalı eşe, hayali kurulan bir eşe, hoşgörülü genç tanıdığa, güzel işlere, devlette mertebeye çıkacağına işarettir. Olumsuz anlamda saklanansırların açığa çıkacağına, parasızlığa, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, kötü bir olayla yüzleşileceğine, cimri bir tanıdığa delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek gözlediği daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği temiz kazanca, zamanla ümit ettiği saygınlığa, meşakkatle elde ettiği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada eve su gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada eve su gelmesi
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir insan yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eve su gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.