Rüyada eve uçmak

Erol Ü.(41) - Mersin sordu : "ruyadanegormek.comu bir kaç haftadır düzenli olarak takip ediyorum. Dün bir rüya gördüm. rüyada eve uçmak açıklar mısınız? "

Rüyada eve uçmak, gönül ilişkisinin iyi olacağına, mutluluğa kavuşmaya, yakında duyulacak sevindirici gelişmelere, güvende olmaya, sevince erişileceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, yetenekli bir kimseye, cömert memura, salih dosta, gelirin kazançlı olacağına, sorunlardan arınmış yaşayacağına delalettir. Ender olarak da fakirliğe, zulüm görmeye, üzülmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, sevimsiz duruma düşmeye yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu cefa çekerek ulaştığı zafere, zahmet çekerek ulaştığı itibara, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen haysiyete, uğraşlarının sonunda kazandığı ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada eve uçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu ile ilgili merak edilenler

rüyada eve uçmak
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya sahibinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Bazen net olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. bir çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eve uçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.