Rüyada evin çatısını yenilemek

Metin D.(31) - İstanbul sordu : "rüyada evin çatısını yenilemek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada evin çatısını yenilemek, taleplerin hayata geçeceğine, becerili bir kişiye, mutlu olmaya, merhametli akrabaya, bol talihe, temiz mala, samimi genç insana, dünyalığa gelecek berekete, sağlıklı yaşamaya, getirili uğraşlara gireceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya işarettir. Ender olarak da ticaret sebebiyle huzursuzluğa, ticari sıkıntıya, kötü huylu kişi eliyle zarar görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği huzura, sıkıntı çekerek düşlediği mülke, umudunu kestikten sonra kavuştuğu müjdeye, zorlukla beklediği servete delalettir.

"Rüyada evin çatısını yenilemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada evin çatısını yenilemek
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin çatısını yenilemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.