Rüyada evin çatısının aktığını görmek

Feragat M.(40) - Mersin sordu : "iyi geceler, rüyada evin çatısının aktığını görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada evin çatısının aktığını görmek, merhametli eşe, ilişkisinin iyi gittiğine, kazanca gelecek fazlalığa, işte mertebeye ulaşılacağına, sevdikleriyle iyi geçinmeye, yararlı işler gerçekleştireceğine, paranın hayırlı olacağına, taleplerin yerine geleceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, sevince erişileceğine, servete delalettir. Bir diğer yoruma göre de kötülük görmeye, rahatı yitirmeye, korkulanın gerçekleşmesine, zalim bir tanıdığa, yoksulluğa işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uğraşarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu sevince, sıkıntıları aşarak hak edilen yüksek mertebeye, zamanla istediği onura delalet eder.

"Rüyada evin çatısının aktığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada evin çatısının aktığını görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin çatısının aktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.