Rüyada evin çatısının delinmesi

Irmak K.(31) - Muş sordu : "rüyada evin çatısının delinmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada evin çatısının delinmesi, sağlıklı yaşamaya, mutluluğu bulmaya, bonkör insana, finansal külfeti bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına, kazançlı yarınlara, kazanca gelecek berekete, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, şana erişileceğine, ferahlığa, kısa sürede alınacak mutlu edici haber duymaya delalet eder. Bazen de sıkıntıya hayata, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, fena niyetli bir kişi tarafından fenalık görmeye, korkuya başına gelmesine delalet eder. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek elde ettiği beceriye, zamanla gözlediği iyiliğe, cefa çekerek hak edilen az olan kazancının artacağına, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı toplu mala yorulmaktadır.

"Rüyada evin çatısının delinmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada evin çatısının delinmesi
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada evin çatısının delinmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.