Rüyada evin duvarının delinmesi

Emrah B.(35) - İzmir sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en detaylı rüya tabiri internet sitesi ruyadanegormek. Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada evin duvarının delinmesi açıklar mısınız? "

Rüyada evin duvarının delinmesi, feraha, fakirlikten feraha çıkmaya, manevi yükü olan birinden kendini kurtarmaya, zahmetsiz elde edilen rızka, gönül ilişkilerinde tatmine, bereketli zamanlara, sağlığa, aşk hayatının iyi gittiğine, üne erişmeye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, gelirin temiz olmasına delalettir. Bunlarla birlikte içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, iyi hali yitirmeye, ticari zarara yorulur. Kimi zaman da alimler şöyle derler ki: Bu umudunu yitirdikten sonra beklediği müjdeye, mağlubiyetten sonra kavuştuğu ticari kazanca, meşakkatle elde ettiği sevince, zorlukların sonrasında umduğu beceriye işaret eder.

"Rüyada evin duvarının delinmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada evin duvarının delinmesi
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin duvarının delinmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.