Rüyada evin içini yıkamak

Katre I.(29) - Elazığ sordu : "rüyada evin içini yıkamak yorumlar mısınız? "

Rüyada evin içini yıkamak, devlette makama yükseleceğine, imrenilen kuvvete ermeye, problemlerden arınmış kalacağına, ikili ilişkilerde başarıya, isteklerin gerçekleşeceğine, sağlığını kazanmaya, şana erişmeye, mutlu olmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, külfetsiz elde edilen mülke, huzura delalet eder. Olumsuz anlamda değer yitirmeye, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, sefalete, acımasız bir tanıdığa, üzücü bir problemle yüzleşileceğine işaret eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları dediler ki: Görülen rüya zorlanarak hak edilen paraya, uzun süren çabaların sonunda istediği berekete, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği onura, zorlukları aşarak düşlediği yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada evin içini yıkamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada evin içini yıkamak
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bazen açık olarak bazen de kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin içini yıkamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.