Rüyada evin kapılarını yenilemek

Nezir İ.(21) - Kütahya sordu : "Evvelsi gece rüya gördüm. rüyada evin kapılarını yenilemek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada evin kapılarını yenilemek, arzu edilen güç sahibi olmaya, varlıklı memura, sorunlardan uzak yaşayacağına, sözünü yerine getireceğine, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, mal varlığına gelecek bolluğa, mutluluğa ermeye, tertemiz ziynete, yakında duyulacak sevindirici haber almaya, güzel işler yapacağına, hayali kurulan bir mutluluğa delalet eder. Kimi zaman da zararlı bir kişiye, parasal probleme, değer kaybetmeye, zorluğa düşmeye, iyi hali kaybetmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda elde ettiği mülke, sıkıntıyla ulaştığı toplu kazanca, mağlubiyetten sonra ümit ettiği temiz kazanca, uğraş vererek hak edilen huzura delalet eder.

"Rüyada evin kapılarını yenilemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada evin kapılarını yenilemek
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin kapılarını yenilemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.