Rüyada evin kapısını açık bulmak

Zeynep G.(36) - Hatay sordu : "rüyada evin kapısını açık bulmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada evin kapısını açık bulmak, kolay elde edilen mala, getirili atılım içinde bulunacağına, bol berekete, devlette mertebeye ulaşacağına, eli açık kadına, tez zamanda alınacak hayırlı habere, dünyalığa gelecek bolluğa, güvenli yaşamaya, hünerli bir insana, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, sevecen orta yaşlı insana yorulmaktadır. Bunlarla birlikte zorluğa düşmeye, düşmanlığını gizleyen düşmana, değer yitirmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, huzurunun bozulacağına işaret eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu uğraşlarının sonunda ümit ettiği zafere, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu ganimete, uğraşarak hasret duyduğu ganimete, başarısızlıktan sonra gözlediği huzura işaret eder.

"Rüyada evin kapısını açık bulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada evin kapısını açık bulmak
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin kapısını açık bulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.