Ruyada evin kapisini acik gormek

Ayser O.(22) - Adana sordu : "Selam; ruyada evin kapisini acik gormek açıklar mısınız? "

Ruyada evin kapisini acik gormek, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı habere, külfetsiz kazanılan rızka, hayırlı uğraşlara gireceğine, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, yağmura, alın teriyle elde edilen mala, ilişkisinin iyi gittiğine, büyük mertebeye geleceğine, manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, bereketli yarınlara, yararlı işler yapacağına yorulmaktadır. Nadiren de rahatının kaçacağına, iş sebebiyle geçim zorluğuna, fakirliğe, kötü niyetli bir düşman tarafından fenalık görmeye, fenalığını saklayan tanıdığa delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra hak edilen şerefe, cefa çektikten sonra düşlediği feraha, sıkıntıya düşerek hak edilen şana, cefa çekerek kazandığı galibiyete işarettir.

"Ruyada evin kapisini acik gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile alakalı bilinmeyenler

ruyada evin kapisini acik gormek
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada evin kapisini acik gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.