Rüyada evin önü kalabalık

Zerhan R.(25) - İstanbul sordu : "rüyada evin önü kalabalık açıklayabilir misiniz? "

Rüyada evin önü kalabalık, dünyalığa gelecek artışa, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi havadise, aşk hayatının iyi gittiğine, varlıklı adama, üne kavuşmaya, güce ermeye, iyi bir ilişkiye, bol şansa, mutluluk dolu zamanlara, alın teriyle elde edilen nimete, faydalı işler yapacağına delalettir. Bunlarla birlikte zora düşmeye, fenalığını göstermeyen düşmana, maddi zorluğa, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, sıhhatin yitirileceğine delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu sıkıntı çekerek ulaştığı mevkiye, zorlukları aşarak elde ettiği feraha, cefa çekerek gözlediği paraya, umudunu kestikten sonra düşlediği güce yorulur.

"Rüyada evin önü kalabalık" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi hakkında merak ettikleriniz

rüyada evin önü kalabalık
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlaka değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere yol açacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin önü kalabalık" yazısı izinsiz kopyalanamaz.