Rüyada evin tavanından su akması

Yüksel K.(38) - Aydın sordu : "Merhabalar. Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada evin tavanından su akması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada evin tavanından su akması, toplum yaşamında başarıya, bonkör tanıdığa, mutluluğu bulmaya, ulaşılan güce ulaşmaya, iyi yarınlara, vefakar çocuğa, feraha, sözlerin tutulacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, yüksek gelire, istenilen bir birlikteliğe yorulur. Aynı zamanda çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına, maddi kayba, hilekar bir düşmana, sıkıntıdan kurtulamamaya, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine delalettir. Bazen de alimler şöyle derler: Bu rüya cefa çektikten sonra beklediği yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra hasret duyduğu paraya, mağlubiyetten sonra umduğu onura, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu müjdeye işarettir.

"Rüyada evin tavanından su akması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada evin tavanından su akması
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanından su akması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.