Rüyada evin tavanından su gelmesi

Ümmet F.(39) - İstanbul sordu : "rüyada evin tavanından su gelmesi açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada evin tavanından su gelmesi, refah dolu yarınlara, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, görgülü genç insana, ikili ilişkilerde tatmine, paranın bereketli olmasına, rahata, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, sağlıklı bir ömre, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, imrenilen güce ermeye, varlıklı amire yorulur. Aynı zamanda eğitimsiz bir kimseye, düşmanından emin olmaya, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntıya yaşantıya, üzüntü duymaya işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri dediler ki: Bu umudunu kestikten sonra hak ettiği mevkiye, zorluklarla mücadele ederek düşlediği beceriye, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı galibiyete, zahmetle birlikte hayalini kurduğu huzura yorulmaktadır.

"Rüyada evin tavanından su gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada evin tavanından su gelmesi
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Ortalama gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanından su gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.