Rüyada evin tavanından suların akması

Sinan T.(38) - İstanbul sordu : "hayırlı sabahlar. 2 gece önce rüya gördüm. rüyada evin tavanından suların akması yorumlar mısınız? "

Rüyada evin tavanından suların akması, sevince ermeye, huzur bulmaya, hatrı sayılır güç sahibi olmaya, yeminin yerine getirileceğine, getirili girişimler yapacağına, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, malın kazançlı olacağına, özlemi duyulan bir birlikteliğe, mutlu yarınlara, hayırlı evlada, varlıklı adama yorulur. Aynı zamanda saklanansırların meydana çıkacağına, hilekar düşmana, merhametsiz bir insana, iyi hali kaybetmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek ulaştığı sevince, zorlukları aşarak kavuştuğu ganimete, cefa çekerek kavuştuğu berekete, hatalarının ardından gözlediği saygınlığa işaret eder.

"Rüyada evin tavanından suların akması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada evin tavanından suların akması
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanından suların akması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.